Aktuality

Našej žiačke Sáre Zvěřinovej zo septimy sa podarilo získať 2. miesto na celoslovenskom finále súťaže Jazykový kvet - poviedková tvorba v nemeckom jazyku. V kategórii slovenského jazyka získali v II. kat. L.E. Gunárová (S) 3. miesto a v III. kategórii S. Michaličková (II.A) 1. miesto. ...
Chemická olympiáda -okres Matúš Zubo z kvarty skončil na okresnom kole chemickej olympiády na výbornom 2.mieste, pričom na víťaza stratil len 0,5b. Celkovo dosiahol 71% a bol úspešný riešiteľ. Srdečne blahoželáme.
V najvyššom kole Olympiády v anglickom jazyku – celoštátnom vybojovali M. Floriš (T) v kat. 1B a P. A. Fedeleš (K) v kat. 1C cenné 3. miesta. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy a Trenčianskeho kraja.
Krajské kolo geografickej olympiády Dňa 24.3.2023 sa tradične na pôde našej školy konalo Krajské kolo Geografickej olympiády v kategóriách A a Z. Našu školu v kategórii A úspešne reprezentovali Daniela Porubanová (III.B), ktorá sa umiestnila na 1. mieste, Jakub Králik (SP), ktorý získal 3. miesto, Peter Janík (III.A), umiestnený ...
Naši študenti z tercie a kvarty sa v dvoch tímoch zapojili do Slovenského národného kola Európskeho kvízu o peniazoch, ktoré sa uskutočnilo 23.3.2023 naživo na platforme KAHOOT!. Súťaž prebiehala pod záštitou Slovenskej bankovej asociácie v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska za účasti ...
Samuel Guzoň (JJ Tenis Trnava). 3.B, získal titul vo dvojhre na halových majstrovstvách Slovenska v kategórii dorastencov v Banskej Bystrici. Prajeme skvelú športovú kariéru.
Krajské  kolo biologickej olympiády, kategória C V tejto súťaži už prebehlo okresné aj krajské kolo. V krajskom kole v teoreticko – praktickej časti získal VRANKA Filip (T ) pekné 2. miesto a v posterovej časti získala MRVOVÁ Cintia (K) 5 . miesto. Súťažiacim BLAHOŽELÁME!
Poznáme výsledky obvodného kola SOČ Blahoželáme našim úspešným študentom v obvodnom kole súťaže SOČ: Sára Zvěřinová - Septima Klára Delia - Septima Adrián Hochla - 4.A Študenti postupujú do Krajského kola v Starej Turej,ktoré sa uskutoční dňa 31.3.2023 ...
Jazykový Lupienok 2023 Natálka Sobotová zo sekundy vyhrala celoslovenskú súťaž v tvorbe veršovaných herbárov LUPIENOK 2023. Srdečne gratulujeme.
Úspešní angličtinári V krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku získali 1. miesta M. Floriš (T) v kat. 1B a P. A. Fedeleš (K) v kat. 1C. Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme veľa šťastia a úspechov v celoštátnom kole.
<< < 1 2 3 4 5 > >>